Nutraceutika a onemocnění

Home » Nutraceutika a onemocnění

Nutraceutika a onemocnění


V této rozáhlé sekci najdete různá, odborná pojednání, o potravinách a potravinových doplňcích, které mají vliv na konkrétní onemocnění nebo zdravotní problémy.

Tyto odborné články pojednávají  o dnes tak frekventovaných pojmech, které spadají do skupiny takzvaných " civilizačních onemocnění ", jako jsou např. různé alergie, srdeční a cévní nemoci, vysoký krevní tlak, cukrovka, rakovina a jiné

a dále i celkem bězná onemocnění, která se z času na čas nevyhnou ani téměř každému z nás, jako je chřipka anebo opar na rtech,......

Tyto odstavce s odbornými články Vám umožní se na některé Vaše - naše problémy podívat z jiné stránky, z jiného úhlu pohledu, tak, jak by je řešily naše babičky v dobách dávno minulých, nebo jak se na tyto záležitost dívají odbornící na celém světě, díky nejmodernějším mecicínským a vědním oborům současnosti.


 

Autor odborného článku: PharmDr. Josef Zima, Nutraceutica, Nitra  -  www.nutraceutica.sk
Dovolujeme si Vás upozornit, že použití obsahu stránky na další publikování je možné pouze se souhlasem majitele stránky (autora) a je podmíněno zveřejněním odkazu zdroje použité informace.

Home » Nutraceutika a onemocnění