Turmerix - kurkumové kapsle - kopie 1

Home » Nutraceutika ve výživě » Turmerix - kurkumové kapsle - kopie 1

TURMERIX


kurkumové kapsle


Kurkumový kapsle s obsahem nativního - přírodního komplexu kurkuminoidů, biologicky potencována přírodním piperin. Piperin zajišťuje zlepšení vstřebatelnosti a zvýšení biologické účinnosti až o 2000% ve srovnání s běžnými extrakty kurkuminoidov.

Samostatně podávané komplexy kurkuminoidov (extrakty) nacházející se v běžných doplňcích výživy se již během vstřebávání v tenkém střevě mění na neúčinné metabolity (glukuronidy) a proto nedokáží zajistit nezbytnou koncentraci v tkáních, jejich účinnost je omezena pouze na trávicí trakt.


Použití:

Dosažení účinných koncentrací kurkuminoidov v tkáních umožňuje použít tento přírodní prostředek v dlouhodobé léčbě žilní trombózy, zánětu žil, hemoroidů, na zlepšení mikrocirkulace při diabetické noze a nehojících se ranách, v léčbě astmatu, zahlenění, zánětů dutin, snížené mentální kapacity u starých lidí vyplývající z nedostatečného prokrvení mozku, na detoxifikaci od těžkých kovů, na účinnou ochranu před volnými radikály, v anti-age protokolech hlavně u seniorů.


Obsah balení:

60 kapslí s obsahem 650mg rostlinné směsi


Složení:

Biologicky aktivní komplex kurkuminoidov a aromatických silic oddenku Curcuma longa potencován přírodním piperin z plodů Piper nigrum. Přírodní rostlinný prostředek.


Užívání:

Dospělí 1 až 3 kapsle denně mezi jídly, podle tělesné hmotnosti: do 50kg 1cps. denně, 50-80 kg 2cps. denně, nad 80kg 3cps. denně.


Cena: 

Cena za 1 ks 359,- Kč

 


Jakým způsobem si objednat ?

Vyplněním objednávkového formuláře vpravo v horní části této stránky 

anebo zaslat objednávku na e-mail:  prodej@nutravita.cz


Poštovné a balné:

Nízké ceny za poštovné:     již od  57,- Kč

Způsob dopravy a platby zvolte prosím v "Objednávkovém formuláři", který se nachází v pravé části této stránky.

Při zvolení požadavku uskutečnit platbu předem - převodem na bankovní účet Vám odešleme "zálohovou fakturu", kde budou všechny podklady pro platbu převodem. Jakmile mám platba bude připsána na účet, zásilku odešleme.


Vaše zkušenosti s užíváním kurkumových kapslí TURMERIX


Příspěvek 1.:

Preparát TURMERIX používám na detoxifikaci krve a odstranění vysoké agregace (shlukování) krevních elementů, stavu který představuje rizikový faktor vzniku krevních usazenin v cévách (ateroskleóza), v prevenci vzniku krevních sraženin a žilní trombózy, na zlepšení slabého prokrvení mikrokapilár, nedokysličenosti tkání, mozku.

Vliv nativních, biologicky potencovaného kurkuminoidov (TURMERIX) na agregaci - shlukování krevních elementů

Vzorka krvi pred liečbou - zhluky červených krviniek, vysoká žrážanlivosť Vzorka krvi po liečbe preparátom  TURMERIX - biologicky aktívnymi kurkuminoidmi
Obrázek 1: Vzorek krve před léčbou
Viditelné shluky červených krvinek, zvýšená agregace, srážlivost, krvinky ztrácejí oblý tvar, permeabilitu (pružnost), snížená průchodnost nejjemnějšími kapilárami, zhoršení mikrocirkulace tkáně, zhoršení zásobení kyslíkem, následná hypoxie (nedostatek kyslíku) snižuje pH a přispívá k chronickému zánětu tkání.
Obrázek 2: Vzorek krve po léčbě preparátem TURMERIX
Krvinky bez agregace, oblejšími tvary, snížení rizika nadměrné srážlivosti krve, usazování v cévách (ateroskleróza), snížení rizika žilní trombózy, zlepšení průchodnosti krvinek nejjemnějšími kapilárami, zlepšená mikrocirkulace tkání a zlepšení zásobení kyslíkem.
Autor obrázků: Eva Korschová, Považská Bystrica - poradenství, diagnostika
e-mail: korschovaeva@gmail.com

 


Příspěvek 2.:

Asi před necelým měsícem jsem mojí babičce nasadil Turmerix kapsle. Už cca 3 roky jí trápí silné zahlenění, kterého se se nemohla nijak zbavit. Stále jí to nutilo odkašlavat, i v noci. Takže se někdy ani pořádně nevyspala.
V sobotu, kdy jsme mimochodem slavili Její 90. narozeniny, mi sdělila, že jí kašel zcela přestat.

Takže se z toho moc radujeme!

Mám Vám od ní vyřídit poděkování a pozdrav.

Pavel                                                                                                                                     27.9.2011

 


 


Proč jsou běžné extrakty z kurkumy neúčinné?

Běžné extrakty z kurkumy obsahující komplex kurkuminový barviv: kurkumin, demetoxykurkumín a bisdemetoxykurkumín (obvykle 95% extrakty) používané v tabletách nebo kapslích mají i přes celkově vyššímu obsahu účinných látek minimální biologickou účinnost.

Již během vstřebávání se v tenkém střevě rychle mění na neúčinné metabolity (glukuronidy), které jsou okamžitě zachatávané obličkani a vylučovány. Z tohoto důvodu nedokážou komplexy kurkuminový extraktů zajistit nezbytnou koncentraci v tkáních, jejich biologická účinnost je omezena zejména na trávicí trakt.

Systémové orgánové účinky chybí - účinné látky pro rychlou inaktivaci nedokážou proniknout v potřebné koncentraci do mozku a tím zlepšovat mikrocirkulaci, ochrana kloubních chrupavek před degradací kolagenázy z důvodu rychlé inaktivace při běžných extraktech chybí.

Přírodní látka piperin užitá ve směsi TURMERIX kapslí  působí aktivačně, zabezpečuje dosažení účinných koncentrací v tělních tkáních a zároveň prodlužuje trvání účinku. Nativní, přírodní kurkuminoidy v TURMERIX kapslích na rozdíl od extraktů navíc obsahují aromatické silice, které působí synergicky, společně, zvyšují účinnost.

Home » Nutraceutika ve výživě » Turmerix - kurkumové kapsle - kopie 1

Objednávkový formulář

Email*:
Telefon*:
Příjmení a Jméno*:
Adresa*:
PSČ, Město*:
Způsob dopravy a platby*:

Osobní odběr
zdarma
Platba převodem
57,- Kč
65,- Kč
109,- Kč

Na dobírku
89,- Kč
99,- Kč
149,- Kč

Závazně objednávám:
Omega-3 Natural HP (270ml):
ks
Omega-3 Natural HP citron (270ml):
ks
Omega-3 Natural HP pomeranč (270ml):
ks
Omega-3 Natural HP BABY (50ml):
ks
Omega-3 Natural HP + D (270ml):
ks
Omega-3 Natural HP + I (270ml):
ks
Omega-3 Natural HP UltraD (270ml):
ks
Omega-3 Natural HP LipoMax Q10 pomeranč (270ml):
ks
Turmerix kapsle (60 cps):
ks
Gurmar tablety (120 tbl.):
ks
Čaj Gurmar (150g):
ks
Čaj hořká dýně - tykev (150g):
ks
Poznámka:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image

Odesláním toho formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů. Budou použity výhradně námi, a to výhradně k zaslání zboží. Více na stránce GDPR.

* Povinný údaj